O nas

THE BARHOUNES

Wybuchowa mieszanka multi-kulti. Polsko-marokański misz masz. Dowód, że miłość od pierwszego wejrzenia istnieje. I że przeciwieństwa się przyciągają. On wybiera lody owocowe i ciastka czekoladowe. Ona – lody czekoladowe i ciastka z owocami.

Tańczą, jakby nikt nie patrzył. Śpiewają, jakby nikt nie słuchał. Z przyjemnością gotują i z jeszcze większą jedzą.

Fani niskobudżetowych wypadów i rowerów. Miłośnicy pchlich targów, bazarów i souków.

Marzenia do spełnienia: Jamajka, Afryka wzdłuż i wszerz, Ameryka Południowa, eurotrip kamperem, własna mała knajpka i mini domek nad morzem lub oceanem, leniwe soboty razem, pies

DSCN0790

 

A.

Mistrzyni mówienia o sobie w trzeciej osobie i ogarniania świata jedną ręką. Zawodowo obserwuje ludzi. Kolekcjonerka kubków i książek. Nałogowo zasypia na filmach.

 

Y.

Rasta człowiek. Mistrz opowieści dla małych i dużych. Ekspert w poznawaniu nowych ludzi. Nie lubi wcześnie wstawać i nigdy nie dopija kawy. Nałogowo ogląda mecze piłki nożnej.

 

I.

Dziewczyna z tysiącem pseudonimów. Po tacie odziedziczyła urodę. Po mamie miłość do małp i problemy z zasypianiem. Największy łobuz i największy słodziak w naszym zespole. Kocha kąpiele i łaskotki. Najgłośniej piszczy i najgłośniej się śmieje. Nałogowo gapi się na drzewa.

 

A co to za blog?

Parentingowo-familijno-multikulturalno-lifestylowy. Jej słowa. Jego obrazy. Ich życie.

Subiektywnie. Pół żartem, pół serio. Ironicznie, cynicznie, sarkastycznie. Na tematy ważne i poważne. Na tematy lekkie i przyjemne.

Nie-poradnikowo. Nie-ekspercko. Nie-obiektywnie. Nie-poprawnie.

Przemyślenia. Refleksje. Odpowiedzi na pytania. Obserwacje. Zażalenia. Polecenia.

Reklamy